NA CZYM POLEGA TWISTO?

Płatności Twisto na początku pomogą Ci zapłacić za twoje zakupy na kwotę od kilkunastu do kilkuset złotych. Jeśli będziesz spłacał/a należności wobec Twisto na czas, Twoja wiarygodność wzrośnie, a nasze algorytmy będa podnosić limit transakcji, które będziesz mógł/mogła realizować poprzez Twisto.

Szybki zakup – jeden klik i gotowe! Bez rejestracji, zbędnych formularzy, podawania wrażliwych danych.
Komfort i bezpieczeństwo- kup teraz zapłać w ciągu 21 bez opłat.

JAK ZAPŁACIĆ PRZEZ TWISTO?

Możesz w koszyku wybrać bezpośrednio opcję Twisto, lub wejść w różne płatności iMoje i tam z wielu wybrać opcję Twisto.

ILE KOSZTUJE KORZYSTANIE Z TWISTO?

To nie jest pożyczka, Twisto nie wiąże się z uciążliwym oprocentowaniem.

Jeśli zapłacisz w terminie 21 dni – płacisz dokładnie tyle ile za produkt.
Jeśli przekroczysz termin spłaty zapłacisz odsetki ustawowe. Mają one wartość 14% w skali roku zgodnie z art. 481 § 21 i § 24 ustawy z 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (j.t. Dz.U. z 2018 r., poz. 1025 ze zm.).

Czyli: Jeśli zrobisz zakupy na kwotę 100 zł i nie zapłacisz w ciągu 21 dni. Po 7 dniach od wyznaczonego terminu odsetki będą wynosić 0,27 zł, po upływie dwóch tygodni (14 dni) 0,54 zł, zaś po roku 14 zł.

Nie martw się – Twisto będzie Cię informować o zbliżającym się terminie płatności, aby pomóc Ci wpłacić pieniądze na czas.

Czy Twisto jest bezpieczne?

Twisto nie potrzebuje żadnych wrażliwych danych, aby podjąć decyzję o udostępnieniu klientowi usługi . Korzysta tylko z tych danych, które podajesz w sklepie.

Co zrobić jeśli nie mogę skorzystać z Twisto?

Jeśli z jakichkolwiek względów nie udało Ci się skorzystać z naszej usługi zostaniesz przekierowany do strony wyboru innych metod płatności. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy podany przez Ciebie adres jest na pewno poprawny. W przypadku bardziej szczegółowych pytań zadzwoń na infolinię Twisto (+48 22 263 02 10, kontakt@twisto.pl).

Jak Twisto radzi sobie z anulowanymi zamówieniami lub zwrotami?

Jeśli zdecydujesz się na zwrot zamówienia według zasad określonych w regulaminie sklepu przekazujemy tę informację do Twisto.
Następnie Twisto wysyła mailowo do Ciebie korektę potwierdzenia zamówienia z nową sumą do zapłaty lub z potwierdzeniem o całkowitym anulowaniu zamówienia.
0