RECEPTURY SAMARITé DAJĄ SKÓRZE DOKŁADNIE TO, CZEGO POTRZEBUJE

Receptury Samarité są perfekcyjnie zbalansowane. Potrafią wielowymiarowo zestroić się ze skórą i działać wyłącznie tam, gdzie są potrzebne, uzupełniając wszelkie jej braki i niedoskonałości. Sprawiają, że skóra jak za dotknięciem opiekuńczej dłoni, zmienia się nie do poznania, jakby budziła się do życia. Przywracają harmonię równocześnie na czterech poziomach, co oznacza regulację najważniejszych procesów zachodzących w naskórku.

To wyjątkowo przyjemne i zaskakujące doznanie staje się źródłem nieustająco dobrego samopoczucia.

Harmonia regeneracji

utrzymuje równowagę pomiędzy złuszczaniem naskórka a jego odbudową, wówczas skóra staje się dogłębnie oczyszczona i wzmocniona, co sprawia, że jej koloryt jest jednolity, a ona wygląda jędrnie i zdrowo.

Harmonia NACZYŃ KRWIONOŚNYCH

wynika ze wzmocnienia ścianek naczyń krwionośnych i zachowania prawidłowego mikrokrążenia w skórze, która odwdzięcza się naturalnym, rozjaśnionym kolorytem bez „pajączków” i podrażnień.

Harmonia nawilżenia

sprawia, że skóra jest wyraźnie młodsza, pełna życia, wygładzona, miękka, jędrna i elastyczna, a odpowiedni poziom nawilżenia to silne remedium na zmarszczki.

Harmonia lipidów

to równowaga tłuszczowa, która gwarantuje skórze odporność na działanie czynników zewnętrznych i normalizuje wydzielanie sebum, by skóra posiadała optymalny blask, a pory były mniej widoczne.

DLACZEGO PRODUKTY SAMARITé SĄ DLA WSZYSTKICH, BEZ WZGLĘDU NA WIEK, TYP SKÓRY, TRYB ŻYCIA?

Są to przełomowe, inteligentne formuły, które działają dokładnie tam, gdzie skóra ich potrzebuje i dokładnie tak, jak tego potrzebuje. Jeśli skóra jest młodsza lub mniej wymagająca zaczerpnie z nich mniej, niż gdy jest dojrzała lub sucha.

Bez obaw więc, że skóra się do nich przyzwyczai i przestaną być skuteczne.

Produkty Samarité odpowiadają na absolutnie wszystkie problemy skóry: silnie nawilżają, regenerują, redukują zmarszczki, liftingują, zagęszczają, niwelują przebarwienia, wzmacniają naczynka, działają antyoksydacyjnie, łagodzą podrażnienia, zmniejszają pory oraz regulują wydzielanie sebum.

0
POWIADOM MNIE O DOSTĘPNOŚCI PRODUKTU