My shopping cart

Samarite Logo

Your cart is empty

0

ZASKAKUJĄCE ZASTOSOWANIA ELIXIRU NA CIAŁO

Author: Name Surname

Divine elixir, multifunkcyjny i inteligentny kosmetyk

Dostajemy ogrom wiadomości z Waszymi sposobami na wykorzystanie tego multifunkcyjnego i inteligentnego kosmetyku.

Imponujące jak jeden kosmetyk może mieć wiele twarzy, które zostały odkryte nie przez jego twórców a przez użytkowników. Zgromadziliśmy dla Was zestaw zastosowań które sprawią, że Wasz makijaż będzie jeszcze piękniejszy.

Baza pod podkład

Bezolejowy Elixir oprócz związków nawilżających i łagodzących zawiera wygładzającą azeoglicynę i śluzy roślinne. Podkład koloryzujący świetnie rozprowadza się na skórze posmarowanej bezolejowym Elixirem.

Kosmetyk nie zwiększa potliwości i przetłuszczania skóry w przeciwieństwie do tłustych kremów i balsamów. Lekka ale skoncentrowana formuła powoduje, że kosmetyk nie pozostawia na skórze tłustego filmu. Położony na Elixir makijaż trzyma się dłużej i nie spływa nawet u osób ze skórą tłustą.

Rozświetlacz w płynie

Nanieść na opuszek palca wskazującego odrobinę Elixiru. Wilgotnym palcem dotknij pomadki. Rozetrzyj między palcem wskazującym a kciukiem. Powstanie róż w płynie. Mieszankę nanieść na kości policzkowe. To będzie idealny róż przy wet looku i no make-up.

Fixer do makijażu

Jeśli w ciągu dnia na twarzy pojawiają się suche skórki lub twarz jest przesuszona, nanieść jedną pompkę Elixiru na dłonie. Przyciśnij do twarzy zwilżone Elixirem ręce.

Wystarczą dosłownie cztery dociśnięcia dłoni do twarzy. Nie wcieraj tylko przyciśnij Elixir do makijażu. Bezolejowy kosmetyk nie uszkodzi make-upu.

Przelej odrobinę Elixiru do atomizera/rozpylacza. Rozpylaj kosmetyk na twarz jako spray utrwalający make-up i nawilżający. Sposób sprawdzony przez profesjonalnych makijażystów.

Krem BB

Wymieszaj fluid koloryzujący z odrobiną Divine Elixir. Uzyskasz lżejsza i bardziej nawilżającą formę podkładu. Idealne rozwiązanie latem na wakacjach gdy jest gorąco i makijaż szybciej spływa a kolor fluidu nie nadąża za opalenizna na twarzy dla osób ze skórą tłustą. Dla skór bardzo suchych polecamy wymieszanie fluidu z Divine Cream.

Baza pod pomadkę

Jeśli używasz pomadek long lasting lub koloryzujących czerwień wargową użyj Divine Elixir jako nawilżającej i wygładzającej bazy. Kosmetyki barwiące czerwień wargową (tzw. mazaki, barwniki) nie powinny być nanoszone na natłuszczoną skórę. Bezolejowy, wygładzający Elixir to idealne połączenie z trwałym makijażem ust. Dzięki użyciu Elixiru pomadki long lasting lub matowe nie będą wysuszać ust.

No comments

co mówią eksperci

THE PROMISE OF RESULTS

Breakthrough, intelligent formulas are able to meet the requirements of modern women and men: they are pleasant to use, quickly absorb, guarantees effectiveness here and now and stay on the skin for a long time without weighing it down.

follow us on instagram