Oto największy sekret Samarité, który w pełni poznał wyłącznie jego twórca
28-DNIOWA KURACJA
DLA KONTROLI WIEKU SKÓRY
COFA WIEK SKÓRY O KILKA LAT
W 28 DNI**
**potwierdza 50% badanych na podstawie badań aplikacyjnych
OLEJÓW SKŁADNIKÓW NATURALNYCH SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH: 34 naturalne ekstrakty
9 peptydów, 3 kwasy hialuronowe, bioplacenta
witamina C i B9, niacynamid
fermenty, polisacharydy, sacharydy, emolienty
BADANYCH ZAUWAŻYŁO RÓŻNICĘ
JUŻ PO PIERWSZYM UŻYCIU
ODMŁADZA SKÓRĘ TWARZY
NIWELUJE WIDOCZNOŚĆ
GŁĘBOKICH BRUZD I ZMARSZCZEK
ZMNIEJSZA WIOTKOŚĆ SKÓRY *% osób potwierdzających na podstawie badań aplikacyjnych
Każdy kto Cię zobaczy będzie chciał poznać Twój sekret Przekonaj się na własnej skórze

Samarité Divine Secret Set to wyjątkowe połączenie siły Divine Cream i Divine Secret Serum.

Tych dwóch wyjątkowych kosmetyków nie trzeba przedstawiać.

Serum dla kontroli wieku skóry tak niewiarygodne w działaniu, że nazwano je bezcenną tajemnicą.
Krem dla odmłodzenia skóry – tak niezawodny, że nazwano go boskim.

SAMARITÉ DIVINE SECRET SET to zestaw rekomendowany dla osób, które pragną cofnąć proces starzenia skóry o kilka lat i kompleksowo zadbać o swoją cerę.

Set Divine Secret Serum i Divine Cream polecany jest dla skóry zwiotczałej, poszarzałej, zmagającej się ze zmarszczkami. Zalecany do stosowania przez cery normalne, wymagające: od suchych po mieszane a nawet tłuste, problematyczne i wrażliwe.

Zestaw zaspokaja cztery harmonie skóry – harmonię nawilżenia, lipidów, regeneracji i naczyń krwionośnych oraz silnie działa przeciw wolnym rodnikom. Połączenie tych dwóch niezwykle aktywnych kosmetyków to kompletna pielęgnacja dla osób najbardziej wymagających.

Wiele skór boryka się z problemem przedwczesnego starzenia, utraty jędrności, zmarszczek, przebarwień, wrażliwych i reaktywnych naczynek. Już dawno odeszliśmy od klasyfikowania potrzeb skóry jedynie przy użyciu ram wiekowych. Skórę bardziej niż wiek biologiczny określają jej potrzeby, zaburzenia procesów w niej zachodzących oraz oddziaływanie środowiska w którym przebywa najczęściej. Połączenie kremu i serum wychodzi naprzeciw potrzebom skór najbardziej wymagających. Wysokie stężenie wit C-tetra i innych antyoksydantów zawartych w serum zmniejsza negatywne działanie wolnych rodników, promieniowania UV, światła niebieskiego i zanieczyszczenia środowiska. Duet kremu i serum rozjaśnia przebarwienia i nadaje skórze zdrowy glow. Serum to booster aktywizujący procesy naprawcze oraz tarcza przeciw wolnym rodnikom. Divine Cream dzięki zawartości usieciowanego kwasu hialuronowego działa silnie nawilżająco i antiaging. Jedwabiste w dotyku roślinne emolienty i aquaxyl wygładzają skórę a 33 roślinne ekstrakty utrzymują ją w harmonii. Wzbogacenie pielęgnacji o serum zadziała ujędrniająco i aktywizująco. Peptydy pobudzają procesy regeneracji i wbudowują się w uszkodzone włókna kolagenu i elastyny.

Połączenie kremu i serum to kompleksowe wsparcie procesów regeneracji oraz silne działanie anti aging, którego potrzebują nie tylko skóry dojrzałe ale również młode, a eksponowane na niekorzystne warunki przyspieszające reakcje wolnorodnikowe. Divine Cream i Divine Secret Serum to szlachetny duet za który Twoja skóra odwdzięczy się młodzieńczym blaskiem.


Samarité to obietnica, która zawsze się spełnia.

Autor
Ekspert Samarité
Wioletta Kaniewska
mgr farmacji, kosmetolog

0
POWIADOM MNIE O DOSTĘPNOŚCI PRODUKTU